На почетку школске године 2025-2026. у септембру, формира се Ученички парламент. Парламент чине представници седмог и осмог разреда. Из сваког разреда се демократским путем бирају по два члана.
| Разред и одељење | Име и презиме ученика |
| VII 1 | Ана Вјештица |
| Алекса Митић | |
| VII 2 | Нађа Јевремовић |
| Николина Стојичић | |
| VII 3 | Ленка Миладиновић |
| Нађа Станковић | |
| VIII 1 | Тара Стојадиновић |
| Наталија Миленовић | |
| VIII 2 | Ана Пајић |
| Елена Станковић | |
| VIII 3 | Данило Стошић |
| Софија Симић |
На првом, конститутивном, састанку чланови парламента су одабрали председника парламента и заменика.
Током ове школске године председник парламента ће бити Нађа Станковић 7-2, а заменик председника парламента ће бити Наталија Миленовић 8-1.
На предстојећим састанцима парламента ће се разматрати:
- Могућности уређења и унапређења школског простора
- Потребе ученика, нарочито оних којима је теже да искажу своје потребе
- Организовање различитих активности
- Свакодневни проблеми са којима се сусрећу које доноси школски живот, али и одрастање
Очекујемо да ће и ове школске године чланови ученичког парламента испољити креативност и иницијативу и бити прави репрезенти својих одељењских заједница.
Директор школе
Златан Радовановић






