У школском дворишту, уз музику, осмехе и добро расположење, наши осмаци обележили су крај наставног периода и једног важног поглавља свог детињства.
После осам година проведених у школским клупама, дошло је време да се заједно подсетимо најлепших тренутака, пријатељстава, несташлука и успомена које ће заувек остати део школских дана.
Песма, игра и дружење испунили су школско двориште посебном енергијом и радошћу, а осмеси наших матураната показали су колико су поносни на све што су постигли. О
Драги осмаци, желимо вам да корачате храбро ка својим циљевима, да чувате пријатељства која сте стекли и да увек са поносом памтите своју школу и дане проведене у њој.
Нека вам ова журка остане једна од најлепших успомена на детињство и школске дане.
Одељењске старешине – Маријана Лазаревић, Бранко Дејановић, Дивна Илић
Директор школе
Златан Радовановић








