На линку можете да погледате ретроспективу екскурзије ученика трећег разреда:
https://drive.google.com/file/d/10pT8KazVr93fN3ONO1PsEdzt4zp8TEHw/view?usp=sharing
Ученици 2. разреда су 27.5.2026. године били у Београду на екскурзији и посетили позориште “Петар Пан” где су одгледали представу “Мудро прасе”, прошетали Калемегданом и Кнез Михајловом улицом, освежили се у McDonald’s-у, обишли Музеј илузија и Авалски торањ.
Стицање нових искуства, знања, маштања и игре обележила су овај дан. Осмеси и задовољство ученика говоре да ће им овај дан остати дуго у сећању.
Учитељице другог разреда: Емина Ћирковић Ивановић, Силвана Стефановић, Јасмина Ивошевић
Директор школе
Златан Радовановић






