На линку можете да погледате ретроспективу екскурзије ученика трећег разреда:
https://drive.google.com/file/d/1uIEzpFrfx_I6qPhQL9GE_IElEYaaDVtN/view?usp=sharing
Ученици 4. разреда су 26.5.2026.били на екскурзији и посетили Музеј хлеба у Пећинцима, ручали су на Салашу “Стремен” и обишли Обедску бару, специјални резерват природе.
Посебан доживљај је била вожња катамараном и могућност да живи свет баре видимо изблиза.
Смех, игра, дружење и нова сазнања и искуства употпунили су овај дан и учинили га незаборавним.
Учитељице – Наташа Ивковић, Ивана Стојимировић, Марина Фајлер
Директор школе
Златан Радовановић






