На линку можете да погледате ретроспективу екскурзије ученика трећег разреда:
https://drive.google.com/file/d/1PhSgqUVhBiPO6D4M2QSGr4DiCvGedUuc/view?usp=sharing
Ученици 3.разреда су у понедељак, 25. маја 2026.уживали на екскурзији.
Посетили су манастир Манасију, Ресавску пећину, Зоолошки врт у Јагодини као и Музеј воштаних фигура.
Екскурзију су провели у лепом расположењу и сунчаном дану.
Актив учитељица трећег разреда:
Драгана Момчиловић, Радмила Степић Ђајић и Ивана Панић Елезовић
Директор школе
Златан Радовановић






