На међуокружном школском такмичењу у атлетици, одржаном у Ћуприји, ученице наше школе оствариле су изузетне резултате и још једном показале таленат, труд и спортски дух.
Тара Јаћимовић (5-3) освојила је 1. место,
Сташа Максић (8-1) освојила је 1. место,
док је Хана Ђапић (7-2) заузела одлично 2. место.
Захваљујући овим успесима, нашу школу ће на Републичком такмичењу у Крушевцу представљати Тара Јаћимовић и Сташа Максић.
Поносни смо на успехе, труд и залагање наших ученица и верујемо да ће и на наредном такмичењу достојно представљати своју школу и остварити још запаженије резултате.
Честитамо ученицама и њиховим наставницима на постигнутом успеху и желимо им много среће у даљем такмичењу.
Директор школе
Златан Радовановић








