Овако је све почело – са много ентузијазма, креативних идеја и жеље да нашим школским зидовима подаримо ново, ведрије рухо. Три одељења осмог разреда настављају лепу традицију започету пре четири године, са циљем да школа постане још пријатније, топлије и инспиративније место за све ученике и наставнике.
Велику подршку и несебичну помоћ ученицима пружа наставница ликовне културе, Снежана Маринковић, која својом креативношћу, саветима и посвећеношћу додатно подстиче ученике да своје идеје претворе у права мала уметничка дела.
Директор школе
Златан Радовановић



















