” УЧИМО, САЊАМО И РАСТЕМО У ДЕСАНКИНОМ ВРТУ ДЕТИЊСТВА”
У сусрет Дану школе 16. маја, ученици већ учествују у бројним активностима ” Десанки у част.”
7. маја исказали су своје вештине и креативност из ликовне уметности на ликовном конкурсу за Дан школе.
8.маја смо посетили Чачалицу и кроз радионице и игре подсетилили се колико је песникиња чије име наша школа носи волела природу и писала о дружењу. Све смо уклопили у последњи дан ” Недеље сећања и заједништва” поруком ” Заједно смо јачи против сваког насиља.
Заједно се боримо да само љубав и слобода пистоји!”
Ученици првог разреда са учитељицама, Вјештица Маријом, Спасић Горицом и Крстић Данијелом.
Директор школе
Златан Радовановић






















