Данас је у мултимедијалној учионици ученицима првог, петог и седмог разреда приказана презентација ,,Љубав, толеранција и другарство – они чине право царство” . Презентацију су заједно са наставницом презентовали ученици шестог и седмог разреда, коју су припремили на часовима грађанског васпитања.
Циљ презентације: подизање свести ученика о значају превенције насиља међу ученицима и афирмације другарства, разумевања, хуманости, емпатије, толеранције, поштовања и дијалога међу младима.
Такође је остварена корелација на наставним предметом историја.
Велика похвала за ученике шестог и седмог разреда, који су узели учешће у презентацији као и за све прваке и петаке који су је пажљиво пратили и учествовали у дискусији.
Наставница историје, Данијела Филиповић
Учитељице првог разреда: Данијела Крстић, Марија Вјештица, Горица Спасић.
Наставница грађанског васпитања, Јасмина Пешић.
Директор школе
Златан Радовановић




























