У среду, 6. маја, поводом празника Ђурђевдана, ученици другог и четвртог разреда наше школе присуствовали су Светој Литургији у Цркви Свете Петке у Пожаревцу.
Ученицима су срдачну добродошлицу пожелели свештеници, отац Владимир К. и отац Предраг П., који су уз топле речи и пажњу припремили и пригодно послужење.
Учешћем у Литургији, ученици су изразили веру и наду у Христово васкрсење као темељ спасења.
Атмосфера током посете била је ведра и достојанствена, испуњена узајамним поштовањем и пажњом према верским и културним осећањима свих присутних. Ученици су показали заинтересованост и поштовање, а изразили су жељу да чешће посећују Цркву.
Ова посета допринела је духовном и културном образовању ученика, јачању заједништва и неговању међусобног поштовања и разумевања.
Учитељице другог разреда:
Силвана Стефановић
Јасмина Ивошевић
Емина Ћирковић Ивановић
Учитељице четвртог разреда:
Марина Фајлер
Ивана Сојимировић
Наташа Ивковић
Вероучитељ:
Данијела Клаћ
Директро школе












