У понедељак 4.5. и у уторак 5.5. одржани су часови са ученицима првог, другог, трећег и четвртог разреда “Мостови другарства и моћ емпатије”. Час је посвећен Недељи сећања и заједништва са циљем да се ода почаст трагично настрадалим жртвама и да научимо да су љубав, пажња и другарство штит против сваке туге и насиља.Циљ часа је оснаживање одељењске заједнице кроз афирмацију позитивних вредности, подстицање ученика на неговање сећања као основе за заједничку будућност, као и развијање емоционалне писмености кроз препознавање и уважавање врлина код себе и других.
Наставница енглеског језика Вања Димитријевић Дејановић
Директор школе
















