У склопу обележавања “Недеље сећања и заједништва”, 5. маја 2026. године, ученици од првог до осмог разреда су пригодним програмом подсетили другаре и наставнике на трагичне датуме, 3. и 4. мај 2023. године када су изгубљени млади животи у ОШ”Рибникар” у Београду, у Дубони, Малом Орашју. Пригодним стиховима, музичком пратњом и порукама, јасно су рекли “Стоп насиљу” и нагласили да су само љубав и заједништво спас за децу и одрасле, за све нас, уз жељу да се више никада не понове овако велике трагедије.
Програм је организован у оквиру КЈД тима.
Велико и срдачно хвала деци учесницима, деци која су била публика, свим колегиницама и колегама који су помогли реализацију овог програма под називом ” С’ оне стране дуге” уз поруку да заједно можемо учинити да школа буде јача, лепша и увек пуна љубави. И ове године верујемо у дугу…
Директор школе
Златан Радовановић























