Посета Цркви Свете Петке
У понедељак, 1. јуна, ученици шестог разреда наше школе прославили су празник Педесетнице учешћем у Светој Литургији у Цркви Свете Петке у Пожаревцу. Ова посета била је прилика да ученици, окупљени око Епископа пожаревачко-браничевског Игнатија М., кроз литургијско сабрање доживе значај заједништва, љубави и међусобног поштовања утемељених у Тајни Свете Тројице. У свечаној атмосфери…


